W roku akademickim 2017/2018 Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii obchodzi szczególny jubileusz – dziewięćdziesięciolecia powstania kierunku Architektura Wnętrz w naszej uczelni. Z tej okazji w ciągu całego Roku Jubileuszowego przygotowujemy szereg wydarzeń, których kulminacyjnym punktem, przewidzianym na kwiecień 2018 roku, będzie jubileuszowa wystawa i towarzysząca jej Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Przestrzenie wewnętrzne”, warsztaty, a także promocja okolicznościowej publikacji na temat kierunku kształcenia – jego długoletniej tradycji i bogatej historii wspartej działalnością wielu wybitnych pedagogów i twórców, zawierającej również refleksje nad współczesną kondycją architektury wnętrz i jej przyszłością.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w planowanych wydarzeniach.

• Opublikowano: 05.01.2018, 12:43
  • Ostatnia edycja: 06.04.2018, 13:28