Miradas International Art Contest 2020

Jest to konkurs dla artystów z całego świata mający na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa za pomocą sztuki na problemy związane z opieką okulistyczną, dbaniem o dobry wzrok oraz zapobieganiem ślepocie.

Konkurs odbywa się co dwa lata, a jego początek sięga 1998 roku. W 2004 do edycji hiszpańskiej dołączyła Ameryka Łacińska, a w 2016 cały świat (22 kraje z różnych kontynentów – prace można zobaczyć na stronie www.miradasinternational.com). Jego organizatorem jest Fundacja Prof. Jorge’a Alió*.
Szczegóły oraz prace z poprzednich lat znajdują się http://www.miradasinternacional.com/en/

Zapraszamy wszystkich artystów polskich, chcących wziąć udział w konkursie o przesłanie zdjęcia swojego obrazu o tematyce okulistycznej z informacją na temat artysty: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres, kraj oraz obrazu: tytuł, technika, wymiary, opis na adres: biuro@okulistyka21.pl – ze względu na ograniczenia pojemnościowe skrzynki prosimy o przesłanie linka do pobrania pliku (plik powinien posiadać jak najlepszą rozdzielczość, żeby zdjęcie nadawało się do druku).
Nagroda główna: 4.000 $
Na prace czekamy do 14 maja 2020.

• Opublikowano: 27.02.2020, 21:41
  • Ostatnia edycja: 27.02.2020, 21:41