Drodzy Studenci, już od 22 września możecie składać pomysły w konkursie SMART CITY wakacyjne poszukiwania.
Wróciliście z wakacji, widzieliście innowacyjne rozwiązania, które można wdrożyć w Poznaniu. Zgłoście się do konkursu. Już 22 września udostępnimy smart formularz dzięki, któremu będziecie mogli zgłaszać swoje pomysły. Dziś zastanówcie się co chcielibyście ulepszyć w Poznaniu.
Do wygrania laptopy, elektryczne hulajnogi i smartfony.
Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie www.wcwi.com.pl

Na Wasze pomysły czekamy od 22 września do 15 października.

Rozwiązanie musi dotyczyć jednego z 6 obszarów identyfikujących inteligentne miasto, tj.: Ludzi, Jakości Życia, Środowiska, Gospodarki, Zarządzania Miastem lub Mobilności.

Celem konkursu jest promocja idei Smart City oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań funkcjonujących na świecie, które można wdrożyć w Poznaniu do poprawy jakości życia.

Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie na stronie Organizatora:

REGULAMIN Konkursu_Smart City_wakacyjne poszukiwania

• Opublikowano: 26.09.2019, 20:37