uwaga

Czas na Q&A! ✌️

Czekamy na Wasze pytania odnośnie studiowania na kierunkach Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych oraz Kuratorstwo i Teorie Sztuki.

Pytania możecie wysyłać na adres weaik@uap.edu.pl do 24.05.2020. Najciekawsze z nich opublikujemy wraz z odpowiedziami!

Należy zarejestrować się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji.

studia stacjonarne I stopnia od 07.03 do 11.09.2020

2. postępowanie rekrutacyjne

Podstawę przyjęcia na studia na kierunku Kuratorstwo i Teorie Sztuki stanowią wyniki egzaminu maturalnego z dwóch przedmiotów – języka polskiego oraz drugiego wybranego przez kandydata przedmiotu (w wypadku braku dokonania wyboru uwzględniony zostanie ten z najwyższą oceną/liczbą procentową). Obywatelom polskim, którzy ukończyli szkołę średnią za granicą oraz cudzoziemcom, którzy podejmują studia na zasadach rekrutacji obowiązujących obywateli polskich uwzględnia się, w przypadku braku języka polskiego, język ojczysty kraju, w którym zdawany jest egzamin maturalny.

TERMIN OBRAD KOMISJI REKRUTACYJNEJ:

21.09.2020

Termin obrad komisji rekrutacyjnej na studia stacjonarne I stopnia KIERUNEK KURATORSTWO I TEORIE SZTUKI (obrady odbywają się bez uczestnictwa kandydatów).

studia stacjonarne I stopnia

Po zakończeniu obrad Komisji Rekrutacyjnej zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w Dziekanacie Wydziału Edukacji i Kuratorstwa – budynek C, pok. 403 (mapa)

• oryginał lub odpis świadectwa dojrzałości.
    Dokument należy dodać w formacie PDF w panelu kandydata

studia stacjonarne I stopnia

Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego na studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie