Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie Kartę Kandydata.

studia niestacjonarne I stopnia od 07.03 do 14.07.2020

Sprawdzian kwalifikacyjny składa się z jednego etapu i polega na załączeniu drogą elektroniczną przez Kandydata portfolio, będące zamkniętym plikiem PDF o objętości nieprzekraczającej 30 MB oraz listu motywacyjnego:

• List motywacyjny (nie więcej niż 1800 znaków ze spacjami) zapisane w pliku PDF.
  • Portfolio, zawierające samodzielne prace kandydata: rysunek, malarstwo, perspektywy, zapisane w pliku PDF o łącznej objętości nie przekraczającej 30 MB.

W wyniku przeprowadzonego sprawdzianu kwalifikacyjnego kandydat może otrzymać łącznie od 0 do 40 punktów, przy czym wynik łączny stanowi sumę punktacji uzyskanych z poszczególnych części sprawdzianu kwalifikacyjnego, z których kandydat może otrzymać maksymalnie:
a. za portfolio – do 30 punktów,
b.za list motywacyjny – do 10 punktów.

studia niestacjonarne I stopnia: 17.07.2020

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w Dziekanacie Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii – budynek C, pok. 402 (mapa)

studia niestacjonarne I stopnia – 17.07.2020

Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego na studia niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia