Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie Kartę Kandydata.

TERMIN REJESTRACJI INTERNETOWEJ i PRZESYŁANIA PORTFOLIO:
studia stacjonarne II stopnia od 7.03 do 21.09.2020

(bez udziału Kandydata)

21.09.2020

Sprawdzian kwalifikacyjny polega na załączeniu drogą elektroniczną przez Kandydata portfolio. Portfolio powinno być zamkniętym plikiem PDF o objętości nieprzekraczającej 15 MB:

Portfolio:

– format pliku PDF wielostronicowy
– kolory w przestrzeni barwnej RGB
– maksymalna wielkość pliku 15 MB

Opis plików: numer kandydta_portfolio_II stopień_architektura wnętrz

W wyniku przeprowadzonego sprawdzianu kwalifikacyjnego kandydat może otrzymać łącznie od 0 do 20 punktów.

Nr konta Uczelni podany w Panelu Kandydata

studia stacjonarne II stopnia – 24.09.2020

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w Dziekanacie Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii – budynek C pok. 403 (mapa).

• oryginał lub odpis dyplomu ukończenia studiów z tytułem licencjata, magistra lub inżyniera

4. osoby przyjęte na I rok studiów

studia stacjonarne II stopnia – 24.09.2020

Od decyzji Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej przysługuje kandydatowi prawo wniesienia odwołania do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej w terminie 14 dni od dnia doręczenia zaskarżonej decyzji. Odwołania należy składać osobiście lub drogą pocztową w Rektoracie UAP – budynek A, pok. 209 (mapa).

–>  Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego na studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie