Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie Kartę Kandydata.

studia niestacjonarne II stopnia 16-19.10.2020r.

Sprawdzian kwalifikacyjny 21.10.2020, godz. 9.00

Sprawdzian kwalifikacyjny składa się z jednego etapu i polega na załączeniu drogą elektroniczną przez Kandydata portfolio, będącego zamkniętym plikiem PDF i o objętości nieprzekraczającej 100 MB:

• List motywacyjny (nie więcej niż 1800 znaków ze spacjami) zapisany w pliku PDF
  • Portfolio, zawierające dokumentację prac wykonanych przez kandydata podczas studiów pierwszego stopnia (projekty wnętrz, rysunek projektowy, rysunek, malarstwo itd.) oraz dokumentacji licencjackiej pracy dyplomowej.Kandydat może także zaprezentować dokumentację innych osiągnięć artystycznych lub zawodowych.

W wyniku przeprowadzonego sprawdzianu kwalifikacyjnego kandydat może otrzymać łącznie od 0 do 40 punktów, przy czym wynik łączny stanowi sumę punktacji uzyskanych z poszczególnych części sprawdzianu kwalifikacyjnego, z których kandydat może otrzymać maksymalnie:
a. za portfolio – do 30 punktów,
b.za list motywacyjny – do 10 punktów.

studia niestacjonarne II stopnia
22.10.2020

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w Dziekanacie Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii – budynek C pok. 402 (mapa).

• oryginał lub odpis dyplomu ukończenia studiów z tytułem licencjata, magistra lub inżyniera

4. osoby przyjęte na I rok studiów

TERMIN OGŁOSZENIA LISTY OSÓB PRZYJĘTYCH NA I ROK STUDIÓW

Od decyzji Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej przysługuje kandydatowi prawo wniesienia odwołania do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej w terminie 14 dni od dnia doręczenia zaskarżonej decyzji. Odwołania należy składać osobiście lub drogą pocztową w Rektoracie UAP – budynek A, pok. 209 (mapa).

Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego na studia niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia