Zapraszamy na  4. Poznański Kiermasz Fotografii

PT :: 16 – 19
SB :: 12 – 18
ND :: 12 – 16

Autorskie prace i wydruki, w tym roku zaprezentuje grono autorek i autorów, zarówno z FOTSPOT jak zaproszonych gości w tym,  studenci/absolwenci Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Poza autorskimi fotografiami i kolażami, kolekcją printów ekipy FOTSPOT, na sprzedaż zostaną wystawione również prace prezentowane na wystawach w Galerii Centrala w latach 2019-2021 oraz książki fotograficzne autorów, którzy gościli w Galerii Centrala w minionych latach.

Zachęcamy do obserwowania wydarzenia na FB,  gdzie na bieżąco będziemy prezentować artystów, książki oraz wybrane prace przeznaczone na sprzedaż – będzie można rezerwować je online z odbiorem podczas kiermaszu, który w tym roku trwać będzie aż 3 dni !

Szczegóły dotyczące wydarzenia, uczestników, zasad wstępu i płatności TUTAJ i TUTAJ

Plakat_4_Poznanski_Kiermasz_Fotografii_FOTSPOT_Centrala
  • Autor: Agata Tratwal