Serdecznie zapraszamy studentki i studentów do wzięcia udziału w konkursie „Witamy w Archiwum”.

Celem konkursu jest przedstawienie pojęcia jakim jest „Archiwum” w sposób tradycyjny np. poprzez ukazanie siedziby wybranego archiwum lub w sposób mniej konwencjonalny i być może nieoczywisty, ograniczony jedynie wyobraźnią artysty. Prace mają na celu rozbudzenie ciekawości osób, które jeszcze „Archiwum” nie odwiedziły, mają one do niego zapraszać.

Konkurs organizowany jest przez Uniwersytet Szczeciński oraz Archiwum Państwowe w Szczecinie.

Honorowy patronat objął prof. dr hab. Waldemar Tarczyński, rektor Uniwersytetu Szczecińskiego.

Konkurs powstał z myślą o młodym pokoleniu artystów, dla którego cenne są nowe wyzwania. To okazja, by odczarować starą wizję postrzegania i wprowadzić młodego ducha w otaczającą nas rzeczywistość.

Istotą przedsięwzięcia jest poszukiwanie oryginalnej formy przekazu.

Organizatorzy czekają na Wasze prace do 31 stycznia 2022 roku!

Więcej informacji na stronie www.wwa.usz.edu.pl

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 23.11.2021, 11:58