Zapraszamy do udziału w konkursie:

KONKURS: POMYSŁ NA KRZESŁO

Krzesła tworzymy od 1881 roku, bazując na meblarskiej tradycji thonetowskiego stylu. Jesteśmy spadkobiercami najwyższej klasy rzemiosła, które doceniają kolejne pokolenia klientów, niezmiennie darzących naszą markę zaufaniem.

TEMAT:

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie unikatowego, estetycznego, wygodnego i designerskiego krzesła.  Poszukujemy ciekawych, innowacyjnych rozwiązań i nowego spojrzenia na projektowanie.

UCZESTNICTWO:

Konkurs skierowany jest w szczególności do studentów, absolwentów uczelni kierunków projektowych, projektantów, ale także do osób niezwiązanych z branżą.  Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne i grupowe.

TERMIN:

Projekty należy wysyłać od 1 do 30 listopada 2021, na adres: konkurs@fameg.pl

NAGRODY:

• Za nagrodzony projekt zostanie przyznana kwota pieniężna w wysokości 10.000,00 PLN brutto.
  •  Pozostałymi nagrodami będą również: prezentacja mebla na najbardziej prestiżowych targach meblowych w Mediolanie i innych międzynarodowych targach meblowych; sfinansowanie i wdrożenie do produkcji zwycięskiego projektu, który może stać się częścią kolekcji Fameg Sp. z o.o.; promowanie nagrodzonych projektów w naszych mediach społecznościowych, stronie internetowej, materiałach poligraficznych itp.; możliwość zwiedzenia firmy, która od 140 lat jest jednym z największych producentów mebli giętych na świecie.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdują się na naszej stronie https://fameg.pl/

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 02.11.2021, 10:25