Szanowni Państwo

przedstawiamy informację o możliwości zniesienia karencji dla osób przystępujących do polis NNW PZU w 2 kolejnych miesiącach, pod warunkiem że w pierwszym miesiącu do ubezpieczenia dojdzie co najmniej 5 ubezpieczonych.

Dodatkowo informujemy o nowym ubezpieczeniu, które może dokupić sobie każdy pracownik obejmując ochroną swoje dzieci (do 18 r.ż., a jeśli się uczą do 25 r.ż.).

Ubezpieczenie może zostać uruchomione już od 1 osoby ubezpieczonej.

PAKIET DODATKOWY – OCHRONA DLA DZIECKA

Dla osób poszukujących dodatkowego zabezpieczenia finansowego dla rodziny na wypadek utraty zdrowia dziecka w wyniku choroby lub wypadku.

Rozszerzenie polisy na życie o dodatek dla dziecka możliwe jest wyłącznie przez pracownika/płatnika.

Szczegóły:

•      3 warianty składki/ sumy ubezpieczenia – możliwość funkcjonowania wszystkich 3 wariantów jednocześnie

•      W ramach jednej składki ochroną objęte są wszystkie dzieci ubezpieczonego (własne i przysposobione)

•      W zakresie zarówno zabezpieczenie finansowe konsekwencji  choroby, pobytu w szpitalu oraz  uszczerbku na zdrowiu  spowodowanego wypadkiem NW,

•      Polisa może zostać uruchomiona już od jednego ubezpieczonego.

Więcej informacji udziela Dział Kadr i Płac UAP.

• Opublikowano: 06.09.2021, 21:00
  • Ostatnia edycja: 03.01.2023, 19:59