Chcesz uczyć w szkole, prowadzić warsztaty dla dzieci, młodzieży, dorosłych?

Zapisz się na trzysemestralne studia PRZYGOTOWANIA PEDAGOGICZNEGO i uzyskaj nowe kwalifikacje!

Nasze Studium jest otwarte dla wszystkich studentów i absolwentów kierunków artystycznych i projektowych, także studiów podyplomowych.

Dzięki naszemu Studium uzyskasz pełne kwalifikacje nauczycielskie i będziesz mógł/mogła uczyć nie tylko zajęć plastyki/sztuki w szkołach podstawowych i średnich, lecz także innych przedmiotów, m. in. w liceach plastycznych oraz technikach, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zdobytymi podczas studiów na głównym kierunku. Będziesz mógł/mogła także  prowadzić warsztaty artystyczne i projektowe w różnego rodzaju instytucjach, np. domach kultury.

Trwa nabór do nowej grupy rozpoczynającej naukę od semestru zimowego!

Ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia w Studium odbywają się w trybie weekendowym (6-8 zjazdów w semestrze) i trwają przez 3 semestry.

Całkowity koszt: 3200 zł (płatne w trzech ratach 0% – możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu opłat).

Studentki i studenci kierunku Edukacja Artystyczna (studia I i II stopnia) otrzymują zniżkę 50%.

Więcej info: http://uap.edu.pl/rekrutacja/studium-pedagogiczne

Kontakt/zgłoszenia:
Dziekanat Wydziału Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa
Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
pl. Wielkopolski 9, bud. C, pokój. 403 ; tel. 61 8530018 (w. 117); danuta.kostecka@uap.edu.pl