Z przyjemnością informujemy o sukcesie Katedry Designu UAP.
Studenci, studentki oraz wykładowczynie Katedry wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Spółkę Celową Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na opracowanie koncepcji nowej linii wzorniczej drzwi wejściowych dla firmy Oknoplast Polska.

W projekcie wzięło udział 5 zespołów – 2 z naszej Uczelni i rekrutujących się z studentów i studentek Wzornictwa oraz kadry z Katedra Designu UAP i 3 z Politechniki Krakowskiej.

Katedrę reprezentowali studenci studiów magisterskich: Jakub GARSTKIEWICZ, Małgorzata KOSTACIŃSKA i Diana VORONCHAK – pod opieką dr Karoliny TYLKI-TOMCZYK – oraz Celina GLAZIK, Oliwia LEDZIŃSKA i Sylwia WOJEWODA – pod opieką dr Magdaleny GRENDY.

Firma OKNOPLAST pozostając pod ogromnym wrażeniem prac postanowiła zakupić wszystkie zaprezentowane projekty, szczególnie wyróżniając zespół UAP w składzie: Jakub Garstkiewicz, Małgorzata Kostacińska i Diana Voronchak.

Serdeczne gratulacje dla Wszystkich uczestników oraz opiekunek z Katedry Designu!

Więcej informacji wkrótce!

• Opublikowano: 28.04.2021, 11:58