„CZAS-RUCH-PRZESTRZEŃ” II Ogólnopolskie Biennale Rysunku jest skierowane do artystów profesjonalnych oraz do studentów na studiach drugiego stopnia lub na IV – VI roku studiów uczelni artystycznych.

Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych prac odwołujących się do tematu przewodniego. Idea konkursu odnosi się do trzech abstrakcyjnych zagadnień – czasu, ruchu i przestrzeni.

Efektem konkursu „CZAS – RUCH – PRZESTRZEŃ” II Ogólnopolskie Biennale Rysunku będzie wystawa w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku (ul. Miedziana 2/4, 87-800 Włocławek) w październiku 2021.

Zostanie również wydana publikacja prezentująca dzieła artystów zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej.

Zgłoszenia konkursowe drogą mailową można nadsyłać do 15 sierpnia 2021.

Szczegółowe informacje odnośnie wydarzenia, regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie konkursu.

STRONA KONKURSU: http://pinatagroup.com/czas-ruch-przestrzen-2/

• Autor: Agata Tratwal