Australijska agencja edukacyjna Australia Study Polska.

Organizuje bezpłatnie dla studentów spotkania online z australijskimi uniwersytetami.

Na webinarach uczniowie poznają możliwości australijskiej edukacji, kierunki studiów, warunki rekrutacji oraz programy stypendialne, a także mogą dowiedzieć się na czym polega program ,,Study & Work in Australia”, jak wygląda życie studenta w Australii oraz jak zorganizować wyjazd. Co więcej, jest możliwość zadawania pytań.

Zapraszamy do wzięcia udziału najbliższym DARMOWYM WEBINARZE ,,STUDIA DESIGNU W AUSTRALII! Jak zaplanować karierę w branży kreatywnej?”

18 maja o godz. 20:00 na platformie zoom.

Poznacie program kursów i studiów z dziedziny Design & Creative Technology takich kierunków jak: Graphic Design, Interior Design, Film & Video, 3D Design and Animation, Game Design, Photo Imaging, UX and Web Design czy Branded Fashion.

Gościem spotkania będzie Billy Blue College of Design

• Autor: Agata Tratwal