Poznajcie finalistki i finalistów 19. edycji APH!

Dobiegł końca drugi etap 19. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Tegoroczna odsłona konkursu okazała się być wyjątkowa pod wieloma względami – z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne wydłużył się okres nadsyłania prac, zmieni się także formuła wystawy finałowej. Finaliści i finalistki nie mają jednak powodów do obaw: wręcz przeciwnie, nowa rzeczywistość ma do zaoferowania zdecydowanie więcej.

FINALIŚCI (w kolejności alfabetycznej):

Natalia Galasińska

Veronika Hapchenko

Maja Janczar

Agata Jarosławiec

Adam Kozicki

Anna Kwiatkowska

Małgorzata Mycek

Michał Myszkowski

Grażyna Monika Olszewska

Karolina Pawelczyk

Anna Rutkowska

Ewelina Węgiel

Jan Eustachy Wolski

Bożena Wydrowska

Katarzyna Wyszkowska

Wśród finalistów znalazła się Studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu z Wydziału Malarstwa i Rysunku – Małgorzata Mycek!

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Ze względu na nadal niepewną sytuację epidemiologiczną Fundacja Artystyczna Podróż Hestii, w porozumieniu z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, zdecydowała się przełożyć wystawę finałową 19. edycji na pierwszą połowę roku 2021.
Wystawa finałowa i wybór laureatów 19. i kolejnej, 20. edycji konkursu Artystycznej Podróży Hestii odbędą się w tym samym czasie: w pierwszej połowie 2021 roku.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 18.06.2020, 15:56