STUDIUM PEDAGOGICZNE

Chcesz uczyć w szkole, prowadzić warsztaty dla dzieci, młodzieży, dorosłych?
Zapisz się na kurs PRZYGOTOWANIA PEDAGOGICZNEGO i uzyskaj nowe kwalifikacje!

Dzięki naszemu Studium uzyskasz pełne kwalifikacje nauczycielskie i będziesz mógł uczyć nie tylko zajęć plastyki/sztuki w szkołach podstawowych i średnich, lecz także innych przedmiotów, m. in. w liceach plastycznych oraz technikach, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zdobytymi podczas studiów na głównym kierunku. Będziesz mógł także prowadzić warsztaty artystyczne i projektowe w różnego rodzaju instytucjach, np. domach kultury.

Trwa nabór do nowej grupy rozpoczynającej naukę od semestru zimowego!
Ilość miejsc ograniczona!
Zajęcia w Studium odbywają się w trybie weekendowym (6-8 zjazdów w semestrze) i trwają przez 3 semestry.

Całkowity koszt: 3200 zł (płatne w trzech ratach 0% – możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu opłat)
Studentki i studenci kierunku Edukacja Artystyczna (studia I i II stopnia) otrzymują zniżkę 50%.
Więcej info:
Kontakt/zgłoszenia: