Z przyjemnością zawiadamiamy o zajęciu przez Katarzynę Zabłocką, studentkę II roku studiów licencjackich na kierunku Wzornictwo I miejsca w konkursie EVA MINGE DESIGN.

Praca konkursowa powstała w ramach projektu semestralnego realizowanego w II Pracowni Bioniki, prowadzonej przez prof. Wojciecha Horę i mgr.inż. Filipa Żuchowskiego (Katedra Bioniki i Krajobrazu UAP)

Serdecznie gratulujemy!!!

Projekt opraw okularowych stworzony z myślą o osobach zmagających się z większą wadą wzroku.
Zaprojektowane zostały tak, aby maksymalnie poszerzyć pole widzenia, a zarazem uniknąć jego zniekształceń.
Wybrane materiały pomagają odciążyć newralgiczne miejsca pozwalając na bezpieczne noszenie okularów cały dzień bez oznak zmęczenia.
Projekt pozwala także na zadbanie o estetykę wykończenia, która jest bardzo trudna do uzyskania przy tego typu wadach.
Całość została ujęta w ponadczasowy, kobiecy w wyrazie design. Aktualnie trwają prace wdrożeniowe nad projektem.
  • Opublikowano: 26.05.2020, 20:49
  • Ostatnia edycja: 26.05.2020, 20:49