Jubileusz magazynu My60+ w murach Uniwersytetu Artystycznego

24 stycznia w Atrium Uniwersytetu Artystycznego odbędzie się uroczystość jubileuszowa magazynu senioralnego My60+, który od 10 lat ukazuje się w Poznaniu i Aglomeracji Poznańskiej.

Podczas jubileuszu swoje wystąpienie będą mieć mgr Natalia Czarcińska as. (Sekcje: Rysunek i Malarstwo) oraz dr Marcin Lorenc, ad. (Sekcja: Malarstwo), którzy opowiedzą o działalności Uniwersytetu Artystycznego Trzeciego Wieku w Poznaniu, którym kieruje dr Magdalena Kleszyńska.

W części artystycznej jubileuszu wystąpi znakomita wokalistka Marzena Kurpisz, a w trakcie wydarzenia będzie można obejrzeć pokaz przygotowany przez Poznańskie Stowarzyszenie Tai chi.

Wśród zaproszonych gości znajdują się przedstawiciele poznańskich instytucji samorządowych m.in. Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania, radni Miejskiej Rady Seniorów oraz członkowie poznańskich klubów seniora i UTW.

Program:
11.00 – Uroczyste powitanie gości
11.15 – Wręczenie podziękowań
11.30 – Prelekcja: Marcin Lorenc, Natalia Czarcińska ,,Uniwersytet Artystyczny Trzeciego Wieku w Poznaniu”
12.00 – Koncert Marzeny Kurpisz
12.30 – Rozmowy przy kawie