Szanowni Państwo,

Uroczyście ogłaszamy wyniki 8. edycji Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie!

Komisja konkursowa w składzie:
Tomasz Ciecierski
Jagna Domżalska
prof. Anna Goebel
prof. Marek Jakuszewski
dr Tomasz Kalitko
dr hab. Izabela Kowalczyk
Marcin Lorenc
prof. Janusz Marciniak
Cristiano Piccinini
dr Paweł Polus
Agata Rodriguez
dr hab. Jadwiga Sawicka

Spośród 223 zgłoszeń wybrała 15 osób nominowanych do Nagrody Artystycznej UAP:
Macieja Andrzejczaka (UAP), Natalię Brodacką (UAP), Dobromiłę Hada-Jasikowska (Akademia Sztuki w Szczecinie), Jędrzeja Hofmana (UAP), Nailię Ibupoto (UAP), Marcina Janusz (ASP Kraków), Katarzynę Jarząb (ASP Kraków), Amandę Korol (Akademia Sztuki w Szczecinie), Anetę Kublik (ASP Gdańsk), Urszulę Madera (ASP Wrocław), Krzysztofa Mętela (UAP), Aleksandrę Mrozowskę (Akademia Sztuki w Szczecinie), Kingę Popiela (UAP), Gabrielę Staszak (ASP Warszawa), Paulinę Zielską (ASP Warszawa).

Spośród wszystkich uczestników wystawy wybrano Laureata Nagrody Artystycznej 8. edycji konkursu, którym został KRZYSZTOF MĘTEL z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Wyróżnienie w postaci wystawy indywidualnej w Galerii Duża Scena UAP w Poznaniu otrzymała Naila Ibupoto

Voucher w wysokości 1500 złotych od firmy Royal Talens jury przyznało Natalii Brodackiej.

Dziekan Wydziału Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa prof. dr hab. Izabela Kowalczyk przyznała także WYRÓŻNIENIE HONOROWE, które otrzymała Amanda Korol.

Nagrody rzeczowe od firmy Renesans otrzymali wszyscy nominowani do Nagrody Artystycznej.

Ogromnie gratulujemy!

Wystawa wszystkich prac konkursowych prezentowana jest w Słodowni w Starym Browarze i potrwa do 27 kwietnia!

• Autor: Aleksandra Gaj
  • Opublikowano: 09.04.2019, 12:00