W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na konferencję Startup Poznań 2019!

Jest to już 5 edycja wydarzenia organizowanego w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań przez Miasto Poznań oraz Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy, które kierowane jest do startupów, przedsiębiorców, studentów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem nowoczesnych technologii.

Zapraszamy 8 maja na Startup Poznań 2019 na Międzynarodowe Targi Poznańskie!
Po więcej informacji zapraszamy do śledzenia instagrama @plusjednen_poznan oraz www.plusjeden.com

Wstęp na konferencję jest całkowicie bezpłatny 🆓

Tegoroczna edycja skupiać się będzie wokół przyszłości – postępu innowacyjnych technologii
i rozwoju startupów. Przedstawiciele lokalnych startupów zdradzą jak w biznesie wykorzystują sztuczną inteligencję i rzeczywistość rozszerzoną. Wspólnie podejmą próbę odpowiedzenia na pytanie “Czy rozwój technologiczny jest szansą, czy może też zagrożeniem?”

Jak wygląda dążenie do przyszłości w startupie? Ci, którzy zaryzykowali i postawili na własny biznes przedstawią swoje doświadczenia z kolejnych etapów osiągania zamierzonego celu. A któż lepiej niż oni wie, że za każdym sukcesem stoją serie porażek? Poza swoimi success storypoznańscy startupowcy wyjawią również najistotniejsze problemy, z którymi musieli się zmierzyć.

Teorię warto uzupełnić o praktykę, dlatego podczas warsztatów uczestnicy będą mogli zmierzyć się z tworzeniem własnego robota, popracować w metodyce Design Thinking, czy też zgłębić tajniki pracy UX Designera. Odpowiedzią na potrzeby społeczności skupionej wokół projektu Startup Poznań będą nowatorskie warsztaty z co-fundingu oraz platforma wymiany doświadczeń między startupami a biznesem. Niewątpliwą atrakcją dla uczestników będzie możliwość „dotknięcia” przyszłości, o której mówić będą prelegenci w pierwszym bloku konferencji – VR Room.

Nie zabraknie również Strefy Doradczej, w której specjaliści będą służyć wsparciem w zakresie funduszy inwestycyjnych.