Studenci UAP – mamy dla Was zarezerwowane 4 miejsca na wydarzenie Sukkot, let’s built a tent – drugą edycję interdyscyplinarnych warsztatów architektonicznych z okazji żydowskiego święta Sukkot, organizowanych przez SARP Poznań oraz Stowarzyszenie Kolektyw 1a przy wsparciu merytorycznym Poznańskiej Gminy Żydowskiej.

Warsztaty odbędą się w terminie 23-31 sierpnia w Poznaniu. Weźmie w nich udział 36 uczestników. Studenci pochodzić będą z Polski, Niemiec i Izraela. Uczestnicy pracując w niewielkich międzynarodowych grupach roboczych prowadzonych przez tutorów – uznanych młodych projektantów będą mieli za zadanie zaprojektować i samodzielnie wykonać w ramach określonego budżetu współczesną interpretację tradycyjnego szałasu na żydowskie święto Sukkot. Dokładne informacje na temat święta oraz zasad budowania tradycyjnych szałasów znajdziecie poniżej.

W ramach wydarzenia organizatorzy przewidzieli dla Was:

• bezpłatny udział we wszystkich częściach projektu
  • materiały do projektowania i realizacji
  • wyżywienie
  • przerwy kawowe
  • szkolenie BHP
  • dostęp do wszystkich

Zgłoszenia do 16 lipca należy kierować na adres promocja@uap.edu.pl  (w temacie warsztaty architektoniczne Sukkot, let’s built a tent). Let’s do it!

Sukkot zaproszenie na warsztaty UAP

Wszystkich chętnych, którzy nie zakwalifikują się do udziału w ramach puli 4 miejsc zapraszamy do zapoznania się z możliwością odpłatnego udziału – http://www.sukkotletsbuiltatent.com/

• Opublikowano: 04.07.2018, 18:44
  • Ostatnia edycja: 04.07.2018, 18:44