20 lutego 2018 r. w naszym uniwersytecie odbędą się obrady jury konkursu PORTA BY ME, skierowanego do studentów oraz młodych architektów.

W jury obradować będą: profesor Marek Owsian w roli przewodniczącego, Paweł Grobelny – projektant i kurator wystaw, Hugon Kowalski – architekt i właściciel biura projektowego UGO architecture, Agata Kulik-Pomorska – współzałożycielka i projektantka studia projektowego MALAFOR oraz Beata Tylec – architekt i redaktor magazynu „Architektura-murator”.
Konkurs PORTA BY ME jest organizowany przez PORTA DRZWI. W tegorocznej edycji – 4 DOORS – zadaniem konkursowym było stworzenie projektów dwóch przedmiotów, które funkcjonalnie i estetycznie uzupełnią przestrzeń znajdującą się wokół drzwi. Prace będą oceniane przez jury nie tylko pod względem realizacji przewodniego tematu, ale również w kontekście innowacyjności, funkcjonalności, estetyki, wzornictwa, doboru materiałów, sposobu umiejętnego zaprezentowania produktu oraz możliwości realizacji projektu.

Konkurs PORTA BY ME 4 DOORS

• Opublikowano: 20.02.2018, 11:31