Pracownia Sztuki w Przestrzeni Społecznej UAP uczestniczy w organizowanym przez Galerię Labirynt w Lublinie Przeglądzie Sztuki Wideo Studentów Uczelni Artystycznych Videonews 2017.

Videonews 2017

W tegorocznej edycji VideoNews biorą udział studenci wybrani przez prof. Mirosława Bałkę i as. Zuzę Golińską (ASP Warszawa), dr Karolinę Bregułę (AS Szczecin) oraz dr hab. Rafała Jakubowicza, prof. UAP (UAP Poznań), jak i studenci wybrani przez jury na drodze otwartego naboru: Jana Baczyńska, Marta Baron, Jan Baszak, Patrycja Cichosz, Katarzyna Dębska, Aleksandra Dyja, Eliza Gawrjołek, Grigelionyte Ieva, Martyna Hadyńska, Michał Jaszkowski, Hanna Kaszewska, Svetlana Kohutnytska, Tomasz Korczyk, Mateusz Kozłowski, Marta Krześlak, Hanna Kur, Agata Lankamer, Marcin Łaszczewski, Justyna Mieleszko, Horacy Muszyński, Kamil Olszówka, Katarzyna Pomorska, Ada Rączka, Agata Rucińska, Maryna Sakowska, Anna Shimomura, Aleksander Sovtysik, Dominika Święcicka, Olga Winiarczyk, Katarzyna Wołczyńska, Jagoda Wójtowicz, Natalia Zalewska. Projekcjom towarzyszyły będą rozmowy z udziałem profesorów i studentów prowadzone przez Jakuba Majmurka.

Program program.html
7 grudnia (czwartek)

PROGRAM I / godz. 17.00

Pracownia Filmu Krytycznego (Karolina Breguła), AS Szczecin – Ola Hulbój, Patrycja Kuracińska, Klaudia Łukaszczyk, Monika Grażyna Olszewska, Zuzanna Piontke, Michał Saroma, Jakub Siedlecki