Pracownia Ubioru Unikatowego serdecznie zaprasza na gościnny wykład interaktywny pani Iwy Costa pt. „Ubiór, jako element komunikacji niewerbalnej”

24 października 2017, godz. 16.30, ATRIUM, budynek B

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Najważniejsze punkty:

• jak nas widzą inni, czyli co komunikujemy poprzez wygląd zewnętrzny,
  • o stereotypach w wizerunku,
  • styl ubierania, jako informacja dla otoczenia,
  • 4 filary budowania indywidualnego wizerunku poprzez ubiór,
  • kolekcje dostępne na rynku – czego szuka świadomy swojego wizerunku konsument?

Cele:

• zrozumienie, jakie znaczenie ma ubiór w kontaktach z otoczeniem,
  • zmotywowanie słuchaczy do pracy nad indywidualnym wizerunkiem/stylem ubierania,
  • analiza pomysłów w procesie tworzenia kolekcji ubioru pod kątem – co moja kolekcja mówi o użytkowniku?

Czas trwania: 90 minut

IWA COSTA – ekspert, trener i konsultant z obszaru wizerunku. Certyfikowany kolorysta i doświadczony praktyk biznesu. Prowadzi autorskie szkolenia z kreowania wizerunku, roli koloru w stylizacji, personal brandingu oraz firmowego dress code. Towarzyszy w pracy nad wyrażaniem siebie poprzez ubiór i wygląd zewnętrzny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

• Opublikowano: 18.10.2017, 21:30
  • Ostatnia edycja: 19.10.2017, 16:32