Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na innowacyjne wydarzenie pod tytułem Studenci Studentom – I konferencja Gastroenterologiczna. To pierwsze takie spotkanie w Poznaniu gdzie młodzi adepci medycyny wygłoszą prelekcje dla studentów z innych poznańskich uczelni.

Zauważa się dzisiaj, że wielu pacjentów szuka na własną rękę informacji o stanie swojego zdrowia. Na forach internetowych pojawia się wiele nieprawdziwych informacji, które mają negatywny wpływ na zdrowie pacjentów. Dlatego tak ważne jest, abyśmy o tym otwarcie porozmawiali i poznali jakie jest stanowisko ekspertów.

Podczas konferencji zmierzymy się z następującymi pytaniami :
• Czy istnieje dieta cud?
• Czy jest sens brać apteczkę podróżniczą na wyjazdy zagraniczne?
• Czy jesteś za marihuaną a może przeciw?
• Co myślisz o stosowaniu odżywek na siłowni?
• Czy otyłość to tylko problem estetyczny?
• Czy warto szczepić dzieci?

Jeśli zainspirowało Ciebie któreś z powyższych pytań to znak, żebyś przyszedł/ła na nasze spotkanie. Obiecujemy, że będziemy mówili PROSTO I NA TEMAT oraz postaramy się rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości.

Zapraszamy WSZYSTKICH STUDENTÓW!

WSTĘP JEST WOLNY!

Dodatkową zachętą dla tych, którzy się wahają niech będzie smaczny catering 😉

Patronat Honorowy nad konferencją objęli: Prezydent Miasta Poznań Jacek Jaśkowiak i Rektor Uniwersytet Medycznego prof. Andrzej Tykarski.

GDZIE: Sala Rydygiera (wejście D, I piętro) w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego przy ul. Przybyszewskiego 49 w Poznaniu

KIEDY: 26 maja 2017r. 15:00 – 19:30

Do zobaczenia!
SKN Gastroenterologii