NASTOLATKI_TEENAGERS 16. edycja PE-P
miejsce: arena DESIGN 14 – 17.03.2017, Poznań, MTP hala 5
otwarcie wystawy – prezentacja projektów 14.03.17 godz. 15.00

Wystawa NASTOLATKI jest trzecią w cyklu DOM polski_by PE-P. Program Edukacyjno-Projektowy (PE-P) jest obecny we wszystkich projektach arena DESIGN.
Czym zajmujemy się w naszej Pracowni? Obserwujemy, badamy i projektujemy. Jesteśmy krytyczni i otwarci na potrzeby. Od 16 lat współpracujemy z przemysłem meblarskim, wprowadzamy młodych adeptów projektowania w proces projektowy realizowany wspólnie z producentami mebli i materiałów stosowanych w ich produkcji. 16 edycja PE-P to współpraca z Schattdecor, Swiss Krono i DIG-NET, kolejnymi partnerami wystawy są Meliński Minuth i Forbo.
Na wystawie prezentujemy najważniejszy dla edukacji studentów proces projektowy, kolekcje mebli i wzorów cyfrowych dedykowane nastolatkom. Nasza Pracownia usytuowana jest w jednym z pięciu budynków Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, w samym centrum miasta. Na czas areny DESIGN przenosimy się i pracujemy w hali 5 na wystawie 16 PE-P pośród aranżacji pokoi nastolatków.
Pracownia Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem
Wydział Architektury i Wzornictwa