DRZWI OTWARTE 2018

Serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Odbędą się one 24 marca oraz 14 kwietnia 2018 roku.

DRZWI zostaną otwarte o godz. 10.00, ATRIUM UAP (budynek B, Al. Marcinkowskiego 29), a już o 10.30 rozpoczną się oprowadzania po poszczególnych kierunkach!

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej harmonogramem warsztatów i ich szczegółowym opisem. Zajęcia poprowadzą pedagodzy oraz studenci poszczególnych kierunków.

Możecie już zapisywać się na marcową edycję DRZWI OTWARTYCH!

Wszystkich chętnych prosimy o indywidualne zapisywanie się na adres: drzwiotwarte@uap.edu.pl przez wysłanie wypełnionego formularza (załącznik poniżej). Zapisy przyjmujemy do 21 marca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zwrócenie uwagi, czy terminy wybranych warsztatów nie pokrywają się ze sobą.

Zostały jeszcze wolne miejsca na warsztaty z holografii, designu krajobrazu, warsztatu tkackiego i kilku innych

Podczas Drzwi Otwartych odbędzie się oprowadzanie po Uczelni oraz prezentacja wszystkich 14 kierunków. W Atrium budynku B, centralnym miejscu Drzwi Otwartych będą odbywały się projekcje filmu o UAP, animacje przygotowane przez studentów tego kierunku, konsultacje z wykładowcami a także będzie można zapoznać się z ciekawą ofertą wydawniczą naszej uczelni. 

Czekamy na Was!

 

HARMONOGRAM_DRZWI OTWARTE_marzec_2018

OPIS WARSZTATÓW_marzec_2018

Formularz-zapisów_drzwi-otwarte-2018

harmonogram ogolny_drzwi otwarte 2018_marzec

 

Dodatkowo na kierunku FOTOGRAFIA prowadzone są konsultacje i przeglądy portfolio. Dokładne informacje w pliku poniżej.

FOTOGRAFIA_warsztaty_przegląd portfolio