Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przystąpieniem do sprawdzianu kwalifikacyjnego.

studia niestacjonarne I stopnia od 02.03 do 23.06.2019

30.06.2019

Sprawdzian kwalifikacyjny polega na prezentacji przez kandydata portfolio zawierającego powiększenia, naświetlenia lub wydruki fotograficzne (łącznie do 20 prac, cykl zdjęć może być potraktowany jako jedna praca).

Kandydat może także zaprezentować dokumentację innych osiągnięć artystycznych lub zawodowych. Autoprezentacja powinna także wykazywać znajomość zagadnień związanych ze sztuką, a zwłaszcza dyscypliną będącą przedmiotem studiów.

Aby przystąpić do sprawdzianu kwalifikacyjnego należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty rekrutacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata
  • dokumentację prac własnych (portfolio).

studia niestacjonarne I stopnia – termin zostanie ogłoszony wkrótce

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w Dziekanacie Sztuki Mediów – budynek C, pok. 402 (mapa)

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)

studia stacjonarne I stopnia – termin zostanie ogłoszony wkrótce