Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przy rozpoczęciu egzaminu.

studia stacjonarne I stopnia od 02.03 do 16.06.2019

Sprawdzian kwalifikacyjny podzielony jest na dwa terminy. Kandydaci przypisani są do terminu automatycznie bez możliwości zmiany. Prosimy o zarezerwowanie czasu na okres trwania całego sprawdzianu kwalifikacyjnego (24.06-29.06.2019). Informacja o przypisaniu do I lub II terminu będzie dostępna w panelu kandydata po zakończeniu rejestracji internetowej.

I TERMIN

24.06.-26.06.2019

Sprawdzian kwalifikacyjny składa się z sprawdzianu kierunkowego z elementami rysunku połączonego z rozmową kwalifikacyjną.
Sprawdzian kwalifikacyjny trwa jeden dzień.

Sprawdzian kierunkowy polega na wykonaniu zadań ćwiczeń, w których należy zaprezentować predyspozycje do tworzenia w wybranej dyscyplinie, umiejętność analitycznej obserwacji otaczającego świata oraz kreatywnego rozwiązania zadanych problemów projektowych.
Rozmowa kwalifikacyjna z prezentacją dotyczy pracy kierunkowej z elementami z rysunku zrealizowanej podczas sprawdzianu kwalifikacyjnego.

II TERMIN

27.06-29.06.2019

Sprawdzian kwalifikacyjny trwa jeden dzień.

materiały

ołówki, kartony 100/70, nożyczki, nożyki introligatorskie, nożyczki, farby, tempery, kleje itp.

Aby przystąpić do sprawdzianu kwalifikacyjnego należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty rekrutacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata
  • materiały do realizacji prac na sprawdzianie kierunkowym

studia stacjonarne I stopnia – termin zostanie podany wkrótce

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w Dziekanacie Wydziału Architektury i Wzornictwa – budynek C, pok. 405 (mapa)

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)

studia stacjonarne I stopnia – termin zostanie podany wkrótce

Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu