Szanowni Kandydaci,

ogłaszamy II nabór na kierunek grafika projektowa I stopnia w trybie niestacjonarnym.

TERMIN REJESTRACJI INTERNETOWEJ – 12 WRZEŚNIA 2018 (uruchomienie możliwości rejestracji nastąpi w najbliższym czasie). W przypadku pozostałych procedur proszę stosować się do poniższych!

Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przy rozpoczęciu egzaminu.

studia niestacjonarne I stopnia od 24.03 do 16.06.2018

II nabór – 14.09.2018

godz. 9.00, sala 304, budynek B

godz. 9.00, sala 304, budynek B

Sprawdzian kwalifikacyjny składa się z rozmowy kwalifikacyjnej i prezentacji portfolio zawierającego prace graficzne, rysunkowe lub malarskie wykonane przez kandydata poza sprawdzianem kwalifikacyjnym (maksymalnie 20 prac). Kandydat może także zaprezentować dokumentację innych osiągnięć artystycznych lub zawodowych.

Nr konta Uczelni:
PKO BP

Aby przystąpić do egzaminu należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty egzaminacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata (karta zawiera niezbędne informacje do rozpoczęcia egzaminu, będzie możliwa do wydrukowania po zakończeniu procesu rejestracji w panelu kandydata od dnia 28.06.2018)
  • dokumentację prac własnych (portfolio).

II nabór – studia niestacjonarne I stopnia 17.09.2018

Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dniach 18–22.09.2018 w dziekanacie studiów niestacjonarnych Wydziału Grafiki i Komunikacji Wizualnej – budynek C pok. 404 (mapa) .

studia niestacjonarne I stopnia 29.06.2018

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dniach 16-20.07.2018 w Dziekanacie Wydziału Grafiki i Komunikacji Wizualnej – budynek C, pok. 404 (mapa)

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)

II nabór – studia niestacjonarne I stopnia 25.09.2018
Od decyzji Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej przysługuje kandydatowi prawo wniesienia odwołania do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej w terminie 14 dni od dnia doręczenia zaskarżonej decyzji. Odwołania należy składać osobiście lub drogą pocztową w Rektoracie UAP – budynek A, pok. 209 (mapa).

studia niestacjonarne I stopnia 31.07.2018

Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu