Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przy rozpoczęciu egzaminu.

studia niestacjonarne II stopnia od 24.03 do 28.06.2018

Uwaga: W związku z wolnymi miejscami na studia II stopnia, termin rejestracji ulega wydłużeniu do 20.09.2018

Termin sprawdzianu: 22.09.2018 r., w Budynku A, sala 104, godz. 13.00

30.06.2018

II STOPIEŃ GODZ. 13.00 BUDYNEK A SALA 104

Sprawdzian kierunkowy składa się z rozmowy kwalifikacyjnej i prezentacji przez kandydata portfolio zawierającego dokumentację prac artystycznych i projektowych wykonanych przez kandydata w trakcie odbytych studiów, ze szczególnym uwzględnieniem licencjackiej pracy dyplomowej oraz inne wybrane realizacje ze specjalności, na którą zdaje.

Kandydaci niebędący absolwentami UAP zobowiązani są do przedstawienia dokumentacji przebiegu dotychczasowych studiów (indeks lub suplement).

Nr konta Uczelni:
PKO BP

Aby przystąpić do egzaminu należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty egzaminacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata (karta zawiera niezbędne informacje do rozpoczęcia egzaminu, będzie możliwa do wydrukowania po zakończeniu procesu rejestracji w panelu kandydata od dnia 28.06.2018)
  • dokumentację prac własnych (portfolio).

studia stacjonarne II stopnia 2.07.2018

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dniach 16-20.07.2018 w Dziekanacie Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii – budynek C pok. 402 (mapa).

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)
  • oryginał lub odpis dyplomu ukończenia studiów z tytułem licencjata, magistra lub inżyniera

4. osoby przyjęte na I rok studiów

studia stacjonarne II stopnia 31.07.2018

Od decyzji Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej przysługuje kandydatowi prawo wniesienia odwołania do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej w terminie 14 dni od dnia doręczenia zaskarżonej decyzji. Odwołania należy składać osobiście lub drogą pocztową w Rektoracie UAP – budynek A, pok. 209 (mapa).

Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu