Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przy rozpoczęciu egzaminu.

studia niestacjonarne I stopnia od 24.03 do 28.06.2018

Uwaga: W związku z wolnymi miejscami na studia I stopnia, termin rejestracji ulega wydłużeniu do 20.09.2018

Termin sprawdzianu: 22.09.2018 r., w Budynku A, sala 104, godz. 10.00

30.06.2018

I STOPIEŃ GODZ. 10.00 BUDYNEK A SALA 104
Sprawdzian kwalifikacyjny na studia pierwszego stopnia składa się z rozmowy kwalifikacyjnej i prezentacji przez kandydata teczki zawierającej prace rysunkowe i malarskie wykonane w domu (maksymalnie 10 prac).

Nr konta Uczelni:
PKO BP

Aby przystąpić do egzaminu należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty egzaminacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata (karta zawiera niezbędne informacje do rozpoczęcia egzaminu, będzie możliwa do wydrukowania po zakończeniu procesu rejestracji w panelu kandydata od dnia 28.06.2018)
  • prace własne, rysunek i malarstwo.

studia stacjonarne I stopnia 2
.07.2018

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dniach 16-20.07.2018 w Dziekanacie Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii – budynek C, pok. 402 (mapa)

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)