Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przy rozpoczęciu egzaminu.

REJESTRACJA INTERNETOWA:
studia stacjonarne II stopnia do 17.09.2018

20.09.2018

Sprawdzian kierunkowy składa się z rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzającej wiedzę i kompetencje kandydata/kandydatki z zakresu sztuki i nauk humanistycznych.

Nr konta Uczelni:
PKO BP

Aby przystąpić do egzaminu należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty egzaminacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata (karta zawiera niezbędne informacje do rozpoczęcia egzaminu, będzie możliwa do wydrukowania po zakończeniu procesu rejestracji w panelu kandydata)

studia stacjonarne II stopnia 21.09.2018

Po zakończeniu sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dniach 21-25.09.2018 w Dziekanacie Wydziału Edukacji i Kuratorstwa – budynek C, pok. 403 (mapa).

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)
  • oryginał lub odpis dyplomu ukończenia studiów z tytułem licencjata, magistra lub inżyniera

4. osoby przyjęte na I rok studiów

studia stacjonarne II stopnia 26.09.2018

Od decyzji Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej przysługuje kandydatowi prawo wniesienia odwołania do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej w terminie 14 dni od dnia doręczenia zaskarżonej decyzji. Odwołania należy składać osobiście lub drogą pocztową w Rektoracie UAP – budynek A, pok. 209 (mapa).

Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu