Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przy rozpoczęciu egzaminu.

studia stacjonarne II stopnia  do 13.09.2019

17.09.2019 (od 9.00)

Sprawdzian kierunkowy składa się z rozmowy kwalifikacyjnej z prezentacją portfolio zawierającego dokumentację dotychczasowych projektów i realizacji kandydata z zakresu grafiki warsztatowej, ze szczególnym uwzględnieniem licencjackiej pracy dyplomowej oraz z przeglądu prac graficznych, rysunkowych lub malarskich (maksymalnie 20 prac).
Kandydaci niebędący absolwentami UAP zobowiązani są do przedstawienia dokumentacji przebiegu dotychczasowych studiów (indeks lub suplement).

Nr konta Uczelni:
PKO BP

Aby przystąpić do egzaminu należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty egzaminacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata (karta zawiera niezbędne informacje do rozpoczęcia egzaminu, będzie możliwa do wydrukowania po zakończeniu procesu rejestracji w panelu kandydata)
  • dokumentację prac własnych (portfolio).

studia stacjonarne II stopnia 19.09.2019

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dniach 23-27.09.2019 w Dziekanacie Wydziału Grafiki i Komunikacji Wizualnej – budynek C pok. 403 (mapa).

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)
  • oryginał lub odpis dyplomu ukończenia studiów z tytułem licencjata, magistra lub inżyniera

4. osoby przyjęte na I rok studiów

studia stacjonarne II stopnia 28.09.2019

Od decyzji Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej przysługuje kandydatowi prawo wniesienia odwołania do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej w terminie 14 dni od dnia doręczenia zaskarżonej decyzji. Odwołania należy składać osobiście lub drogą pocztową w Rektoracie UAP – budynek A, pok. 209 (mapa).

Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu