Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przy rozpoczęciu egzaminu.

studia stacjonarne I stopnia od 20.07 do 12.09.2018

1 dzień 17.09.2018

Sprawdzian z rysunku (martwa natura) (9.00-13.00)
Rozmowa kwalifikacyjna, prezentacje prac z rysunku (od 15.00)

materiały

ołówki, kartony 100/70, węgiel itp.

Nr konta Uczelni:
PKO BP

Aby przystąpić do egzaminu należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty egzaminacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata (karta zawiera niezbędne informacje do rozpoczęcia egzaminu, będzie możliwa do wydrukowania po zakończeniu procesu rejestracji w panelu kandydata)
  • materiały do realizacji prac egzaminacyjnych.

studia stacjonarne I stopnia 21.09.2018

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dniach 21-27.09.2018 w Dziekanacie Wydziału Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa – budynek C, pok. 403 (mapa)

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)

studia stacjonarne I stopnia 28.09.2018