Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przy rozpoczęciu egzaminu.

studia stacjonarne II stopnia od 20.07 do 12.09.2018

21.09.2018 (od 9.00)

Sprawdzian kierunkowy składa się z rozmowy kwalifikacyjnej i prezentacji portfolio, które powinno zawierać:
– dokumentację prac projektowych (maksymalnie 10 prac),
– dokumentację prac związanych ze swobodną wypowiedzią artystyczną wykonanych w czasie studiów (maksymalnie 10 prac),
– dokumentację licencjackiej lub inżynierskiej pracy dyplomowej.
Ponadto mogą być przedstawione wybrane prace wykonane przez kandydata poza tokiem studiów w ramach własnej działalności studialnej lub konkursowej (maksymalnie 5 prac). Kandydat niebędący absolwentem UAP zobowiązany jest do przedstawienia dokumentacji przebiegu dotychczasowych studiów ( indeks lub suplement).

Nr konta Uczelni:
PKO BP

Aby przystąpić do egzaminu należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty egzaminacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata (karta zawiera niezbędne informacje do rozpoczęcia egzaminu, będzie możliwa do wydrukowania po zakończeniu procesu rejestracji w panelu kandydata)
  • dokumentację prac własnych (portfolio).

studia stacjonarne II stopnia 24.09.2018

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dniach 24-27.09.2018 w Dziekanacie Wydziału Architektury i Wzornictwa – budynek C pok. 405 (mapa).

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)
  • oryginał lub odpis dyplomu ukończenia studiów z tytułem licencjata, magistra lub inżyniera

4. osoby przyjęte na I rok studiów

studia stacjonarne II stopnia 28.09.2018

Od decyzji Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej przysługuje kandydatowi prawo wniesienia odwołania do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej w terminie 14 dni od dnia doręczenia zaskarżonej decyzji. Odwołania należy składać osobiście lub drogą pocztową w Rektoracie UAP – budynek A, pok. 209 (mapa).

Regulamin organizacji i przeprowadzania sprawdzianu kwalifikacyjnego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu