Szanowni Kandydaci!

Uprzejmie informujemy, że ustawa z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz.U.2017.2183 t.j. z późn. zm.) nie nakłada żadnych ograniczeń wiekowych.

Co do kandydatów na studia. Oznacza to, że bez względu na wiek można ubiegać się o przyjęcie na studia.

DRZWI OTWARTE UAP vol.2

Serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Odbędą się one 14 kwietnia 2018 roku.

DRZWI zostaną otwarte o godz. 10.00, ATRIUM UAP (budynek B, Al. Marcinkowskiego 29), a już o 10.30 rozpoczną się oprowadzania po poszczególnych kierunkach!

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej harmonogramem warsztatów i ich szczegółowym opisem. Zajęcia poprowadzą pedagodzy oraz studenci poszczególnych kierunków.

SZCZEGÓLNIE ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE MALARSKIE I RYSUNKOWE NA WYDZIALE MALARSTWA I RYSUNKU UAP – sala 308 w bud. A 

 

W SALI 02 W BUD. B od godz. 11.30 – zachęcamy do uczestniczenia w konsultacjach poświęconych kierunkom Edukacja Artystyczna i Kuratorstwo i Teorie Sztuki!!!

Możecie już zapisywać się na kwietniową edycję DRZWI OTWARTYCH!

Wszystkich chętnych prosimy o indywidualne zapisywanie się na adres: drzwiotwarte@uap.edu.pl przez wysłanie wypełnionego formularza (załącznik poniżej). Zapisy przyjmujemy do 12 kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zwrócenie uwagi, czy terminy wybranych warsztatów nie pokrywają się ze sobą.

Podczas Drzwi Otwartych odbędzie się oprowadzanie po Uczelni oraz prezentacja wszystkich 14 kierunków. W Atrium budynku B, centralnym miejscu Drzwi Otwartych będą odbywały się projekcje filmu o UAP, animacje przygotowane przez studentów tego kierunku, konsultacje z wykładowcami a także będzie można zapoznać się z ciekawą ofertą wydawniczą naszej uczelni. 

Czekamy na Was!

HARMONOGRAM_DRZWI OTWARTE_kwiecień_2018_

OPIS WARSZTATÓW_DRZWI OTWARTE_kwiecień_2018

HARMONOGRAM OGÓLNY_DRZWI OTWARTE_kwiecień_2018

Formularz-zapisów_drzwi-otwarte-2018

 

Dodatkowo na kierunku FOTOGRAFIA prowadzone są konsultacje i przeglądy portfolio. Dokładne informacje w pliku poniżej.

FOTOGRAFIA_warsztaty_przegląd portfolio