Należy zarejestrować  się i wypełnić Formularz Rejestracyjny według instrukcji a następnie wydrukować Kartę Kandydata, dokument ten będzie wymagany przy rozpoczęciu egzaminu.

studia niestacjonarne I stopnia od 20.07 do 16.09.2018

22.09.2018 (od 10.00)

Miejsce: Katedra Fotografii, budynek B, sala 101 i 104

Sprawdzian kierunkowy dla specjalności: Fotografia i specjalności: Fotografia Edytorska składa się z rozmowy kwalifikacyjnej i prezentacji przez kandydata portfolio (teczki prac), zawierającego prace fotograficzne w formie odbitek lub wydruków – do 20 prac fotograficznych (poszczególne prace składać się mogą z wielu fotografii).

Nr konta Uczelni:
PKO BP

Aby przystąpić do egzaminu należy mieć przy sobie:

• dowód osobisty lub paszport
  • wydrukowany dowód uiszczenia opłaty egzaminacyjnej
  • wydrukowaną Kartę kandydata (karta zawiera niezbędne informacje do rozpoczęcia egzaminu, będzie możliwa do wydrukowania po zakończeniu procesu rejestracji w panelu kandydata)
  • dokumentację prac własnych (portfolio).

studia niestacjonarne I stopnia 24.09.2018

Po zakończeniu obu terminów sprawdzianu kwalifikacyjnego zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w UAP. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dniach  24-26.09.2018 w Dziekanacie Wydziału Komunikacji Multimedialnej – budynek C, pok. 402 (mapa)

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (oryginał do wglądu celem potwierdzenia za zgodność)

studia niestacjonarne I stopnia 27.09.2018