Jako nieformalna grupa projektowa StudentDesign4dDogs chcemy zaprosić studentów kierunków projektowych Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu [Architektura, Architektura Wnętrz, Wzornictwo] do udziału w naszym projekcie Międzynarodowa akcja konstruowania schronień dla psów z albańskich i rumuńskich ulic.

Nasz wniosek wygrał konkurs projektów Erasmus + i otrzyma dofinansowanie z programu europejskiego.

Powyższy projekt będzie realizowany we współpracy zespołów projektowych składających się ze studentów UAP, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Artystycznego w Bukareszcie i członków organizacji PVN Albania.

W ramach projektu będą oni projektować i wykonywać 10 innowacyjnych schronień dla psów z ulic. Zadania projektowe zostaną poprzedzone badaniami uczestników nad psychologią postrzegania przez psy kolorów, kształtów, anatomią i ergonomią funkcjonowania psa podczas spotkania. Gotowe schronienia zostaną zmontowane w schronisku ARSA Albania w Tiranie i schronisku Amici Dog Rescue Romania.

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, wyślij swoje portfolio i list motywacyjny do biura Erasmus UAP, erasmus@uap.edu.pl Proces rekrutacji kończy się 14.02.2020!

• Autor: Szymon Dolata
  • Opublikowano: 07.02.2020, 13:48