Marek Domański | To co fotograficzne?

Wydział Fotografii UAP zaprasza na spotkanie autorskie z Markiem Domańskim pt. „To co fotograficzne?”.

piątek, 21 lutego, g. 17:15
Atrium, Budynek B
Poznań, ul. 23 Lutego 20
wejście od Al. Marcinkowskiego 29

Marek Domański
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi, obecnie Akademia Sztuk Pięknych im Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Zatrudniony w macierzystej uczelni na stanowisku profesora – prowadzi Pracownię Obrazowania Fotograficznego w Instytucie Fotografii i Multimediów.
Autor i współautor kilku monografii oraz innych publikacji dotyczących zarówno zagadnień technicznych, teoretycznych jak i historycznych, wpisujących się w wielowątkową narrację dotyczącą postinternetowej rzeczywistości współczesnej fotografii. Kurator wielu wystaw i organizator projektów badawczych, oraz dokumentalnych.
Swoją różnorodną twórczość w dziedzinie fotografii prezentował na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą.

• Opublikowano: 18.02.2020, 12:55
  • Ostatnia edycja: 18.02.2020, 12:55