Szanowni Kandydaci!Uprzejmie informujemy, że ustawa z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o Szkolnictwie Wyższym (Dz.U.2017.2183 t.j. z późn. zm.) nie nakłada żadnych ograniczeń wiekowych dla kandydatów na studia. Oznacza to, że bez względu na wiek, można ubiegać się o przyjęcie na studia.

DRZWI OTWARTE UAP / UAP OPEN DAYS

7 marca i 4 kwietnia 2020
7 March and 4 April 2020

/EN below/

Szanowni Kandydaci,
serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Jak co roku przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę warsztatów, spotkań oraz kilka niespodzianek!

→ HARMONOGRAM OGÓLNY

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

→ OPISY WARSZTATÓW

→ FORMULARZ ZAPISÓW

→ KLAUZULA RODO

→ WIĘCEJ INFORMACJI: http://uap.edu.pl/dla-kandydata/drzwi-otwarte-2020

UWAGA! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z propozycją całorocznych warsztatów, skierowanych także do naszych przyszłych studentów → więcej informacji tutaj

→ ZAPISY NA WARSZTATY: drzwiotwarte@uap.edu.pl (Uprzejmie prosimy o wybór warsztatów, wypełnienie formularza zapisów i przesłanie go wraz z podpisaną klauzulą RODO)

Do zobaczenia!

—————————————————

Dear Candidates!
You are all welcome to visit the University of the Arts Poznan during our Open Days!
We have prepared an interesting offer of consultations, meetings and other surprises!
English-speaking candidates please contact UAP International Office for more details: international@uap.edu.pl

See you there!

• Autor: Agata Tratwal