Wystawa: B+R_UAP / od idei do produktu

Arena Design
Międzynarodowe Targi Poznańskie
pawilon 3, stoisko 6

Wystawa B+R_UAP / od idei do produktu przedstawia projekty z obszaru

B+R, realizowane przez interdyscyplinarne zespoły złożone z profesorów, adiunktów, asystentów, laborantów i doktorantów UAP, w ramach współpracy z biznesem wspieranym przez Unię Europejską. Wspólnie z przedsiębiorcami skutecznie pozyskujemy środki z puli takich projektów jak: Bon na Innowację czy Design dla Przedsiębiorców. Obecnie uczestniczymy w projektach o łącznej wartości prawie 4 milionów złotych.

Wydarzenie FB

Zdj.: Dziamski Studio, zespół projektowy UAP: prof. dr hab. Katarzyna Laskowska, dr Wojciech Tężycki, mgr Joanna Lisiecka, mgr Katarzyna Karpierz, mgr Aliona Krystofik, mgr Agata Sargalska

Exhibition: R&D_UAP / from the idea to the product
University of the Arts in Poznan

The R&D_UAP / from idea to the product exhibition presents projects from the R&D area, implemented by interdisciplinary teams composed of professors, adjuncts, assistants, lab technicians and PhD students of UAP, in cooperation with business supported by the EU. Along with entrepreneurs, we successfully raise funds from the pool of projects such as: Innovation Voucher or Design for Entrepreneurs. We had currently participated in projects with a total value of nearly four million zloty.

zdj.: Dziamski Studio, zespół projektowy UAP: prof. dr hab. Katarzyna Laskowska, dr Wojciech Tężycki, mgr Joanna Lisiecka, mgr Katarzyna Karpierz, mgr Aliona Krystofik, mgr Agata Sargalska

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 17.02.2020, 10:43