MEDS (Meeting Of Design Students) to międzynarodowa organizacja zrzeszająca studentów i absolwentów kierunków projektowych z całego świata. Co roku spotykamy się w innym kraju, organizując 2-tygodniowe warsztaty, odnoszące się do historii, kultury i dziedzictwa danego miejsca. W każdych warsztatach bierze udział ponad 200 studentów i absolwentów.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25/07 – 8/08 na Śląsku (Katowice, Tychy, Dąbrowa Górnicza). Obecnie mamy otwarty Tutor Call (do 26.01.2020) szukamy kreatywnych osób i czekamy na zaproponowane przez nich projekty, które mają szansę być zrealizowane w ramach warsztatów z udziałem studentów podczas MEDS Silesia Revival 2020.

Więcej informacji o tematach i lokalizacji projektów oraz całego Tutor Calla można znaleźć pod adresem www.medsworkshop.com oraz www.facebook.com/medsworkshop.

• Opublikowano: 21.01.2020, 15:09
  • Ostatnia edycja: 21.01.2020, 15:09