Dominika Zawojska-Kuriata | Projekty wnętrz

u. Wolnica 9
Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania

dr Dominika Zawojska-Kuriata

Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie na poziomie studiów licencjackich na Wydziale Architektury Wnętrz oraz studiów drugiego stopnia na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Od 2012 roku prowadzi autorską pracownię architektury wnętrz, gdzie zajmuje się wnętrzami prywatnymi i przestrzeniami użyteczności publicznej realizowanymi min. w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie, czy Berlinie.
Pracownik naukowy Wydziału Architektury Wnętrz i Przestrzeni Wirtualnej Akademii Sztuki w Szczecinie od 2015 roku.
W 2019 roku otrzymała tytuł doktora sztuki na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Praca doktorska nosiła tytuł: „Możliwości adaptacji wnętrz dworców kolejowych na przykładzie Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej”, której promotorem był Profesor Józef Jurek, prof.zw.UAP.

• Opublikowano: 23.01.2020, 14:50
  • Ostatnia edycja: 03.01.2020, 14:55