5. SBMFR 2019  – Zakwalifikowani do konkursu !!!

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękujemy wszystkim studentom, ubiegłorocznym absolwentom oraz licealistom za nadesłane zgłoszenia.
Informujemy, że wszystkie zakwalifikowane prace do konkursu 5. SBMFR 2019 zostaną zaprezentowane na wystawie konkursowej  – 29 listopada 2019r.

Poniżej publikujemy listę osób zakwalifikowanych do konkursu:

studenci, absolwenci:
Aftanas Mateusz, Bartoń Dawid, Bojarska Karolina, Bujnicka Agata, Czapiewska Magdalena, Drozdowska Marianna, Gliwa Katarzyna, Górniak Paulina, Grabiec Magdalena, Gwiazdowska Natalia, Jakubasz Barbara, Jaworski Jan, Kalinowska Aleksandra, Karska Weronika, Koster Kaja, Kostrzewa Marlena, Kowalewska Daria Alicja, Król Dorota, Kudlaszyk Janina, Ługowski Bartosz, Magalska Natalia, Makowski Konrad, Martin Iga, Milej Marta, Morawska Wiktoria, Mroczek Jolanta, Nachumeniuk Klaudia, Pokojewska Aleksandra, Psiuk Żaneta, Rębisz Magdalena, Sępioło Patrycja, Sikora Maria, Siwiec Magdalena, Stec Łukasz, Szalewska Edyta, Szawel Marta, Szymańska Ewa, Szymusiak Justyna, Śmietana Aleksandra, Urban Elżbieta, Wcisło Katarzyna Grażyna, Wojewoda Barbara, Woźniak Klaudia, Wrotnowski Albert, Zając Gabriela, Zaradkiewicz Alicja, Zieniewicz Irena.
kategoria „licea plastyczne”:
Blachnierek Urszula, Kuć Zuzanna, Urbańska Joanna.

Szczegółowe informacje dotyczące zakwalifikowanych prac zostały przesłane drogą mailową bezpośrednio do poszczególnych kandydatów.

• Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 18.10.2019, 14:19