Drodzy Studenci! Kolejny raz zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w programie Mentoringu na UAP.

KIM JEST MENTOR?
To osoba, która w ramach wolontariatu zaopiekuje się zagranicznym studentem podejmującym naukę na naszej uczelni w ramach wymiany studenckiej lub na studiach stacjonarnych w pierwszych tygodniach pobytu w nowym mieście. Do obowiązków mentora należeć może pomoc w odnalezieniu drogi do akademika, wskazanie konkretnej pracowni na wydziale bądź pomoc w założeniu karty miejskiej czy przełamania bariery językowej i aklimatyzacji w nowym środowisku.
Poza możliwością nawiązania międzynarodowych znajomości, udział w programie to doskonała okazja do nauki języków z native speakerem oraz pozyskania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i poglądów.

Przypominamy, że udział w programie mentoringu jest dodatkowo punktowany podczas rekrutacji na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej: https://forms.gle/3irvqLPqi5KEdbjK7

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 08.09.2019r.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem Wymiany Międzynarodowej pod adresem erasmus@uap.edu.pl

• Autor: Szymon Dolata
  • Opublikowano: 27.08.2019, 15:26