Miejsce: Atrium Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (wejście od ul. 23 lutego)
Data: 21.06.2019 r. godz. 20:30

• Wstęp wolny
——————————————————————

• Spektakl organizowany przez Koło Naukowe Rzeźby UAP i Projekt Out ma na celu zainicjowanie spotkania twórców z różnych dziedzin sztuki, którzy na co dzień zmagają się  z takimi samymi kwestiami jak przestrzeń, ruch,ciało. Rzeźba i taniec są nieodłącznie związane z przestrzenią. Poprzez tę interesującą współpracę pragniemy pokazać dwa różne, ale jednak zbliżone spojrzenia na te zagadnienia. Mimo różnych doświadczeń, albo dzięki nim, jesteśmy w stanie ukazywać pewne wartości niejako podobnie a na pewno z tą samą pasją – dzieli nas tylko medium.
Istotą tego przedsięwzięcia jest połączenie spektaklu z wystawą, która będzie przedłużeniem jego koncepcji.

• Everyman, bohater dnia, niespełniony pracownik pseudo korporacji, flegmatyk z ciężkim startem, niepoprawny romantyk z nałogami. Tak odbiera go świat, a kim naprawdę jest dla siebie?
Kim chciałby być?
Posłuchaj, a zobaczysz…

• Rzeczywistość zakrzywiona muzyką towarzyszy nam wszędzie – gdy jedziemy tramwajem, autem, idziemy w jakimś kierunku lub w rytuale zdarzeń akompaniuje krokom przeciętnie stawianym.
Czy to odtwarzacz, czy radio w aucie, muzyka w sklepie. A może w głowie? Nieistotne. Szereg dźwięków jest częścią naszej wyobraźni, częścią nas – inspiruje, wzrusza, motywuje, kreuje, porusza i skłania do nieskończonej liczby przeżyć.
(Nie)codziennie wyobrażasz, czujesz, tańczysz, tworzysz i marzysz o lepszym/gorszym Ja.

• Każdy znajdzie w sobie Everymana.

Przyjdź, posłuchaj, a zobaczysz.

Choreografia i reżyseria, mama Out —> Joanna Tuliszka-Wiatrolik

Jako muzyka:
Tancerki, córki Out—>

Karolina Flieger
Karolina Jankowska
Marta Aleksandra Nowak
Agata Stodolna
Adrianna Szarkiewicz
Patrycja Trzynoga
Paulina Wojciechowska
Klara Wojciechowska
Alicja Woryma

Jako Everyman, aktor / student STA: Maciej Szczepanik

Kostiumy: Marta Aleksandra Nowak
Opracowanie muzyczne: Mazursky
Opracowanie tekstu: Patrycja Trzynoga
Projekt graficzny: Eliza Golska

Patronat : Koło Naukowe Rzeźby UAP Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu Peryskop Freshmag Muto Malta Festival

Projekt OUT to grupa tancerzy, amatorów z ogromną pasją. Na co dzień architekci, prawnicy, studenci, fizjoterapeuci… Cały przegląd zawodowy. Połączeni w jeden wspólny taneczno – teatralny projekt. Wiek nie gra roli, zaangażowanie i cel to podstawa. OUT tworzy od 6 lat.

• Opublikowano: 17.06.2019, 20:52
  • Ostatnia edycja: 17.06.2019, 20:52