Od pewnego czasu Studenci w pracowniach mebla pracowali nad nowym wyposażeniem przestrzeni wspólnych UAP. Próbowali odpowiedzieć na pytania – Czego nam brakuje na co dzień ? Co można ulepszyć ? Przygotowywane projekty będą więc próbą rozwiązania postawionych kwestii, które zostaną zaprezentowane na wystawie rozstrzygającej konkurs, towarzyszącej tegorocznej edycji Miasto Żyje Designem. Komisja złożona z dydaktyków i studentów UAP wyłoni zwycięzców w czterech kategoriach: praca, odpoczynek, chill out, mix… a zwycięskie projekty zostaną zrealizowane wraz z początkiem przyszłego roku akademickiego! Dodatkowo wyłoniona zostanie nagroda Rektora UAP oraz nagroda publiczności!

Start wystawy i głosowania: 09/03/2019
Hol budynku A, Al. Marcinkowskiego 29
Wyniki konkursu: 20/03/2019

Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem systemu Akademus. Jedna osoba to jeden głos na wybrany projekt. Szczegółowe informacje zostaną opublikowane wkrótce.

• Opublikowano: 01.03.2019, 22:09
  • Ostatnia edycja: 01.03.2019, 22:09