II Pracownia Malarstwa / Wydział Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa / UAP, zaprasza na (trzecią z cyklu) otwartą debatę.

Temat debaty: „Why Ancient Greek Sculptures Have Small Penises? – czyli o tym jak sztuka spotyka się z archeologią i czy aby na pewno?”

Prowadzenie: dr Katarzyna Pyżewicz (Instytut Archeologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza) | mgr Łukasz Gackowski (Muzeum Archeologiczne w Biskupinie) | prof. UAP Anna Tyczyńska (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)

Miejsce: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, bud. B, ul. 23 lutego 20, sala 02.
Start: 7.02.2019, 18:00

Cykl debat odbywa się w roku akademickim 2018/2019. Spotkania mają na celu zapoczątkowanie dyskursu dotyczącego działań na pograniczu sztuki i nauki, wpływu sztuki na naukę oraz nauki na sztukę oraz opisu nowego modelu twórcy/artysty.
Organizacja: Mariusz Kruk / Magdalena Kleszyńska

• Opublikowano: 20.01.2019, 19:13